Продукція > IGUS > GFM-2527-15
GFM-2527-15
GFM-2527-15 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 25mm
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Length: 15mm
Internal diameter: 25mm
Outside diameter: 27mm
Flange diameter: 32mm
Shore hardness: 81
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 27mm; Øint: 25mm, Colour: dark grey, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Version: with flange, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Length: 15mm, Internal diameter: 25mm, Outside diameter: 27mm, Flange diameter: 32mm, Shore hardness: 81.