Продукція > IGUS > GFM-3031-30
GFM-3031-30
GFM-3031-30 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 31mm; Øint: 30mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 31mm
Internal diameter: 30mm
Length: 30mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 36mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 31mm; Øint: 30mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 31mm, Internal diameter: 30mm, Length: 30mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 36mm.