Продукція > IGUS > GFM-3034-37
GFM-3034-37
GFM-3034-37 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 34mm
Internal diameter: 30mm
Length: 37mm
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 42mm
Version: with flange
на замовлення 18 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 34mm; Øint: 30mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 34mm, Internal diameter: 30mm, Length: 37mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 42mm, Version: with flange.