Продукція > IGUS > GFM-343850-35
GFM-343850-35
GFM-343850-35 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 38mm; Øint: 34mm
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Internal diameter: 34mm
Length: 35mm
Outside diameter: 38mm
Flange diameter: 50mm
Shore hardness: 81
Colour: dark grey
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 38mm; Øint: 34mm, Material: iglidur® G, Version: with flange, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Internal diameter: 34mm, Length: 35mm, Outside diameter: 38mm, Flange diameter: 50mm, Shore hardness: 81, Colour: dark grey.