Продукція > IGUS > GFM-4044-14
GFM-4044-14
GFM-4044-14 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 44mm; Øint: 40mm
Type of bearing: sleeve bearing
Version: with flange
Outside diameter: 44mm
Internal diameter: 40mm
Length: 14mm
Material: iglidur® G
Colour: dark grey
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Shore hardness: 81
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 52mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 44mm; Øint: 40mm, Type of bearing: sleeve bearing, Version: with flange, Outside diameter: 44mm, Internal diameter: 40mm, Length: 14mm, Material: iglidur® G, Colour: dark grey, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Shore hardness: 81, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 52mm.