Продукція > IGUS > GFM-5055-25
GFM-5055-25
GFM-5055-25 IGUS
iglidur-G-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 55mm; Øint: 50mm
Colour: dark grey
Version: with flange
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Operating temperature: -40...130°C
Outside diameter: 55mm
Internal diameter: 50mm
Length: 25mm
Flange diameter: 63mm
Shore hardness: 81
Material: iglidur® G
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 55mm; Øint: 50mm, Colour: dark grey, Version: with flange, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Operating temperature: -40...130°C, Outside diameter: 55mm, Internal diameter: 50mm, Length: 25mm, Flange diameter: 63mm, Shore hardness: 81, Material: iglidur® G.