Продукція > IGUS > GFM-8085-50
GFM-8085-50
GFM-8085-50 IGUS
EN-Mount_info.pdf iglidur-G-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 85mm; Øint: 80mm
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 50mm
Material: iglidur® G
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -40...130°C
Colour: dark grey
Kind of Bearing: slide
Flange diameter: 93mm
Shore hardness: 81
Version: with flange
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; with flange; Øout: 85mm; Øint: 80mm, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 50mm, Material: iglidur® G, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -40...130°C, Colour: dark grey, Kind of Bearing: slide, Flange diameter: 93mm, Shore hardness: 81, Version: with flange.