Продукція > GIFAR > GFT024FC240320YL
GFT024FC240320YL
GFT024FC240320YL GIFAR
GFT024FC240320YL_Ver.B.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: 9-Bit Serial, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ILI9341
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)