Продукція > GIFAR > GFT035AB320240
GFT035AB320240
GFT035AB320240 GIFAR
GFT035AB320240_Ver.H.pdf
Виробник: GIFAR
Description: 3.5" TFT, 320x240, Without Touch
Packaging: Tape & Box (TB)
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 72.88mm W x 55.36mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Controller Type: HX8218/HX8615
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)