Продукція > GIFAR > GFT035AB320240Y
GFT035AB320240Y
GFT035AB320240Y GIFAR
GFT035AB320240Y_Ver.H.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 72.88mm W x 55.36mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Controller Type: HX8218/HX8615
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)