Продукція > GIFAR > GFT035EA320240
GFT035EA320240
GFT035EA320240 GIFAR
GFT035EA320240_Ver.H.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 72.90mm W x 55.50mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Controller Type: HX8238-D
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)