Продукція > GIFAR > GFT035GA320240
GFT035GA320240
GFT035GA320240 GIFAR
GFT035GA320240_Ver.C.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 73.20mm W x 55.70mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 1409 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 24-Bit (RGB), Digital, Viewing Area: 73.20mm W x 55.70mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).