Продукція > GIFAR > GFT035HA320240
GFT035HA320240
GFT035HA320240 GIFAR
GFT035HA320240_Ver.C.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Backlight: LED - White
Viewing Area: 73.03mm W x 63.90mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 3874 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Viewing Area: 73.03mm W x 63.90mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).