Продукція > GIFAR > GFT043IA480272
GFT043IA480272
GFT043IA480272 GIFAR
GFT043IA480272_Ver.F.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Tape & Box (TB)
Backlight: LED - White
Interface: 6-Bit, TTL
Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: HX8257
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Tape & Box (TB), Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 6-Bit, TTL, Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: HX8257, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).