Продукція > GIFAR > GFT043IC480272L
GFT043IC480272L
GFT043IC480272L GIFAR
GFT043IC480272L_Ver.C.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: HX8257
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 24-Bit (RGB), Digital, Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: HX8257, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).