Продукція > GIFAR > GFT056AA640480Y
GFT056AA640480Y
GFT056AA640480Y GIFAR
GFT056AA640480Y.jpg
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.6"
Packaging: Tape & Box (TB)
Backlight: LED - White
Interface: Digital
Viewing Area: 115.90mm W x 87.67mm H
Dot Pixels: 640 x 480
Diagonal Screen Size: 5.6" (142.24mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.6", Packaging: Tape & Box (TB), Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Digital, Viewing Area: 115.90mm W x 87.67mm H, Dot Pixels: 640 x 480, Diagonal Screen Size: 5.6" (142.24mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).