Продукція > GIFAR > GFTM024FD240320YL-RLT30
GFTM024FD240320YL-RLT30
GFTM024FD240320YL-RLT30 GIFAR
GFTM024FD240320.jpg
Виробник: GIFAR
Description: GFT024FC240320YL+PIN240*320 4
Packaging: Tape & Box (TB)
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 50.26mm W x 38.32mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ILI9341
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)