Продукція > GIFAR > GFTM035AB320240YS4-RTF
GFTM035AB320240YS4-RTF
GFTM035AB320240YS4-RTF GIFAR
GFTM035AB320240YS4-RTF.jpg
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 72.88mm W x 55.36mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 72.88mm W x 55.36mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).