Продукція > GIFAR > GFTO0177CA128160
GFTO0177CA128160
GFTO0177CA128160 GIFAR
GFTO0177CA128160_Ver.B.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.77"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 28.63mm W x 35.64mm H
Dot Pixels: 128 x 160
Controller Type: ST7735S
Diagonal Screen Size: 1.77" (44.96mm)