Продукція > GIFAR > GFTO024KA240320
GFTO024KA240320
GFTO024KA240320 GIFAR
GFTO024KA240320_Ver.B.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: RGB, SPI, Parallel
Viewing Area: 40.32mm W x 52.56mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ILI9341V
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)