Продукція > GIFAR > GFTO024KD240320
GFTO024KD240320
GFTO024KD240320 GIFAR
GFTO024KD240320_Ver.C.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: MCU, SPI, RGB
Viewing Area: 37.72mm W x 49.96mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Controller Type: ILI9341
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)