Продукція > GIFAR > GFTO035CA320240
GFTO035CA320240
GFTO035CA320240 GIFAR
GFTO035CA320240_Ver.A.pdf
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Controller Type: HX8238-D
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)