Продукція > GIFAR > GFTO043AA480800M
GFTO043AA480800M
GFTO043AA480800M GIFAR
GFTO043AA480800M.jpg
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Tape & Box (TB)
Backlight: LED - White
Interface: MIPI
Viewing Area: 56.16mm W x 93.60mm H
Dot Pixels: 800 x 480
Controller Type: ILI9806E
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)