Продукція > GIFAR > GFTO043IF480272YL
GFTO043IF480272YL
GFTO043IF480272YL GIFAR
GFTO043IF480272YL_Ver.B.pdf
Виробник: GIFAR
Description: 4.3" TFTIPS ALL 480x272400cd/m^2
Packaging: Tape & Box (TB)
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Normally Black
Backlight: LED - White
Interface: 24-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: ILI6485D
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)