Продукція > GIFAR > GFTO057JA320240YL
GFTO057JA320240YL
GFTO057JA320240YL GIFAR
GFTO057JA320240YL.jpg
Виробник: GIFAR
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.7"
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: 6-Bit (RGB), Digital
Viewing Area: 118.40mm W x 89.40mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.7", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: 6-Bit (RGB), Digital, Viewing Area: 118.40mm W x 89.40mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 5.7" (144.78mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).