Продукція > KYOCERA AVX > GG040205320M2P
GG040205320M2P KYOCERA AVX
AVX-GiGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: ADV DIODE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: Ethernet, HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 32pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V
Supplier Device Package: 0402
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADV DIODE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: Ethernet, HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 32pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V, Supplier Device Package: 0402, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.