GH0158101KA6N
GH0158101KA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V X7R NONSTND
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 410 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 50V X7R NONSTND, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції GH0158101KA6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH0158101KA6N GH0158101KA6N Виробник : AVX maxislc-776769.pdf Specialty Ceramic Capacitors 50V 100pF W/O BORDER 10% Tol MAXI SG LAY
товару немає в наявності
GH0158101KA6N GH0158101KA6N Виробник : KYOCERA AVX maxislc-3165363.pdf Speciality Ceramic Capacitors 50V 100pF W/O BORDER 10% Tol MAXI SG LAY