GH0158151KA6N
GH0158151KA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 150PF 50V X7R NONSTND
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 150 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 50V X7R NONSTND, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 150 pF.
Інші пропозиції GH0158151KA6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH0158151KA6N GH0158151KA6N Виробник : KYOCERA AVX maxislc-3165363.pdf Speciality Ceramic Capacitors 150PF 50V 10% GH01