GH015Z101KA6N
GH015Z101KA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V X7S NONSTND
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 800 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 50V X7S NONSTND, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Інші пропозиції GH015Z101KA6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH015Z101KA6N Виробник : KYOCERA AVX MicrowaveSingleLayerCapacitors-3412381.pdf Speciality Ceramic Capacitors 30PF 100V 10%