GH025Z560KA6N
GH025Z560KA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 56PF 50V X7S NONSTND SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 56 pF
на замовлення 1600 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 56PF 50V X7S NONSTND SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 56 pF.