GH0358821MA6N
GH0358821MA6N KYOCERA AVX
maxislc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 820PF 50V X7R SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Gold Flash Termination, Single Layer
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 820 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 50V X7R SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Gold Flash Termination, Single Layer, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 820 pF.