GH0659103MA6N
GH0659103MA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R NONSTND
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.090" L x 0.090" W (2.29mm x 2.29mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R NONSTND, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.090" L x 0.090" W (2.29mm x 2.29mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції GH0659103MA6N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GH0659103MA6N GH0659103MA6N Виробник : KYOCERA AVX MicrowaveSingleLayerCapacitors-3412381.pdf Speciality Ceramic Capacitors .01UF 50V 20%