GH0659103MN6N
GH0659103MN6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R NONSTND
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.090" L x 0.090" W (2.29mm x 2.29mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V X7R NONSTND, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.090" L x 0.090" W (2.29mm x 2.29mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Capacitance: 10000 pF.