GHF459601ZA6N
GHF459601ZA6N KYOCERA AVX
MicrowaveSingleLayerCapacitors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ARRAY 600PF 50V SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 600pF
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Maxi+
Size / Dimension: 0.140" L x 0.040" W (3.56mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 6
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 600PF 50V SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 600pF, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Maxi+, Size / Dimension: 0.140" L x 0.040" W (3.56mm x 1.02mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 6.