GHVC2010-10MFT3
GHVC2010-10MFT3 IRC (TT electronics)
ghvc.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 2010 10M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук