GHVC2512-47MFT1
GHVC2512-47MFT1 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710510.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - GHVC2512-47MFT1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 47 Mohm, ± 1%, 1 W, 2512 [Metrisch 6432]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandstyp: Schwefelbeständig
Nennleistung: 1W
Widerstand: 47Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: GHVC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 3kV
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - GHVC2512-47MFT1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 47 Mohm, ± 1%, 1 W, 2512 [Metrisch 6432], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandstyp: Schwefelbeständig, Nennleistung: 1W, Widerstand: 47Mohm, usEccn: EAR99, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: GHVC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 3kV, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).