GI-1156C-C370-30
GI-1156C-C370-30 Green Ignite Inc
GI-1156C-W370-30v-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 3.6W, 396LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.950" Dia x 2.650" H (24.13mm x 67.31mm)
Configuration: 65 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 217 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 3.6W, 396LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.950" Dia x 2.650" H (24.13mm x 67.31mm), Configuration: 65 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Bayonet (BA15S), Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.