GI-1156S-C120-30
GI-1156S-C120-30 Green Ignite Inc
GI-1156S-W120-30-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.2W, 162LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm)
Configuration: 8 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.2W, 162LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm), Configuration: 8 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Bayonet (BA15S), Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.