GI-ACC-EDH-16W
GI-ACC-EDH-16W Green Ignite Inc
EDH16-EDH25.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: HIGH VOLTAGE EMERGENCY DRIVER FO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 17.14" L x 2.13" W x 1.38" H (435.4mm x 54.1mm x 35.1mm)
Voltage - Output: 170VDC
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max): 277VAC
Topology: AC DC Converter
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH VOLTAGE EMERGENCY DRIVER FO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 17.14" L x 2.13" W x 1.38" H (435.4mm x 54.1mm x 35.1mm), Voltage - Output: 170VDC, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Input (Max): 277VAC, Topology: AC DC Converter, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.