GI-ACC-EDH-25W
GI-ACC-EDH-25W Green Ignite Inc
EDH16-EDH25.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: HIGH VOLTAGE EMERGENCY DRIVER FO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 17.14" L x 2.13" W x 1.57" H (435.4mm x 54.1mm x 39.9mm)
Voltage - Output: 170VDC
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max): 277VAC
Topology: AC DC Converter
Voltage - Input (Min): 10VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH VOLTAGE EMERGENCY DRIVER FO, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 17.14" L x 2.13" W x 1.57" H (435.4mm x 54.1mm x 39.9mm), Voltage - Output: 170VDC, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Voltage - Input (Max): 277VAC, Topology: AC DC Converter, Voltage - Input (Min): 10VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.