GI-G4BR-C120-30
GI-G4BR-C120-30 Green Ignite Inc
GI-G4BR-W120-30-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 165LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.550" Dia x 1.340" H (13.97mm x 34.04mm)
Configuration: 9 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Applications: General Purpose Lighting
Base Type: G4
Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps
Part Status: Active
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 165LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.550" Dia x 1.340" H (13.97mm x 34.04mm), Configuration: 9 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: G4, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.