GI-G4C-C360-30
GI-G4C-C360-30 Green Ignite Inc
GI-G4C-W360-30-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 370LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.900" Dia x 1.610" H (22.86mm x 40.89mm)
Configuration: 24 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 23 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 370LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.900" Dia x 1.610" H (22.86mm x 40.89mm), Configuration: 24 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: G4, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.