GI-G4C-W105-12
GI-G4C-W105-12 Green Ignite Inc
GI-G4C-W105-12-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 0.520" Dia x 1.350" H (13.21mm x 34.29mm)
Configuration: 21 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC
Part Status: Active
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 0.520" Dia x 1.350" H (13.21mm x 34.29mm), Configuration: 21 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: G4, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.