GI-G4C-W360-12
GI-G4C-W360-12 Green Ignite Inc
GI-G4C-W360-12.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 0.910" Dia x 1.620" H (23.11mm x 41.15mm)
Configuration: 24 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC
Part Status: Active
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 0.910" Dia x 1.620" H (23.11mm x 41.15mm), Configuration: 24 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: G4, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.