GI-G4SR-C180-30
GI-G4SR-C180-30 Green Ignite Inc
GI-G4SR-W180-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.1W, 284LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.900" Dia x 1.210" H (22.86mm x 30.73mm)
Configuration: 12 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 92 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.1W, 284LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.900" Dia x 1.210" H (22.86mm x 30.73mm), Configuration: 12 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: G4, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.