GI-WC-C250-30
GI-WC-C250-30 Green Ignite Inc
GI-WC-W250-30-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 370LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.720" Dia x 1.680" H (18.29mm x 42.67mm)
Configuration: 18 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Applications: General Purpose Lighting
Base Type: Wedge
Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps
Part Status: Active
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 370LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.720" Dia x 1.680" H (18.29mm x 42.67mm), Configuration: 18 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Wedge, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.