GI-WC-W85-12
GI-WC-W85-12 Green Ignite Inc
GI-WC-W85-12-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm)
Configuration: 15 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC
Part Status: Active
на замовлення 46 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 1.050" Dia x 1.530" H (26.67mm x 38.86mm), Configuration: 15 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Wedge, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.