GI-WC-W85-30
GI-WC-W85-30 Green Ignite Inc
GI-WC-W85-30v-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 0.370" Dia x 1.530" H (9.40mm x 38.86mm)
Configuration: 15 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 145 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 0.370" Dia x 1.530" H (9.40mm x 38.86mm), Configuration: 15 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Wedge, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.