GI-WR-C150-30
GI-WR-C150-30 Green Ignite Inc
GI-WR-W150-30-copy.pdf
Виробник: Green Ignite Inc
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.6W, 203LM,
Packaging: Bulk
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 0.940" Dia x 1.560" H (23.88mm x 39.62mm)
Configuration: 6 Round
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 165 шт:
Написати відгук
Description: LED MINIATURE LAMP; 1.6W, 203LM,, Packaging: Bulk, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 0.940" Dia x 1.560" H (23.88mm x 39.62mm), Configuration: 6 Round, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10 ~ 30V, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: Wedge, Can Replace Lamps: Miniature LED Lamps, Part Status: Active.