GJB-1107555BK
GJB-1107555BK RAYCHEM RPG
RaychemRPG_Enclosure.pdf GRJ-02.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 110mm; Z: 55mm; polyester; black
Enclosure description: glass fiber reinforced
IP rating: IP66
Type of enclosure: multipurpose
Enclosure material: polyester
Operating temperature: -40...100°C
Dimension Z: 55mm
Dimension X: 75mm
Dimension Y: 110mm
Body colour: black
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 75mm; Y: 110mm; Z: 55mm; polyester; black, Enclosure description: glass fiber reinforced, IP rating: IP66, Type of enclosure: multipurpose, Enclosure material: polyester, Operating temperature: -40...100°C, Dimension Z: 55mm, Dimension X: 75mm, Dimension Y: 110mm, Body colour: black.